Kecy, keci, kecy

Tak to mám za sebou

28. května 2008 v 20:39
Takže jsem dnes přežila Absolvák, ještě hraju na různejch nesmyslech v sobotu(jen zvuková zkouška) a v neděli a pak ještě 11. června takže před těmahle datama toho asi moc nenapíšu, ale myslím si, že bych něco zítra zvládla(možná jen kousek, ale přece) Mno nic, tak se zatím mějte krásně!!

Volání Anglie!!!!!!!!

9. května 2008 v 9:21
Třikrát sláva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedu do jedné z nejúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnějších zemí na světě...Do anglie...určitě sem pak dám nějaké foto, abyste mohli závitět :-P Takže, odjíždím zítra v 11:00 a budu mít 100 liber!! A pojedu se podívat do svý vysněný školy, kde se mimochodem natáčí HP................chvilka napětí..........................OXFORD university!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a budu bydlet v Nottinghamu---to je tam jak byl Robin Hood, a taky pojedu do Menchesteru a Liverpoolu a na ten oooooooooooobrovsekj stadion(teď nevim ,ale myslim že je v Menchesteru)!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miluju vás, I love you, Je t´aime... mějte se tu krásně, piště básně, povídky(a komentáře :D:D:D)
Možná, když se mi bude chtít, taak ještě něco písnu (ale počítám předem s tím, že se mi chtít nebude :D:D:D)

Luciééééééééééééééé

3. května 2008 v 11:27
Ano, myslím tebe sousede!!!! Je mi jedno, že ti nejde internet, počítač máš, tak piš!!! Už měsíc a půl čekám na kapitolu k Magiru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A k Ele už tři a půLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takže si laskavě sedni ke kompu a přepisuj :P Zní to dost panovačně, ale je to komplimet, kdyby mě to nebavilo, tak ti sem nepíšu tolik vykřičníků :DDDDDDD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trá la lá

5. srpna 2007 v 15:22 | Violette
Tak už to mám, přečetla sem hp7 umírali tam ty nepodstatný, jako např... nechte se překvapit, ale nebyl to takovej masakr jako sem očekávala. A vzhledem k tomu, že mám teď chvíly čas, tak se pustím do opravy kapitol a pak možná písnu novou.
********************* Violette ***********************
 
 

Reklama