Don't Worry, Be Happy

Jednosměrný lístek do Azkabanu

13. března 2011 v 13:54


Jo, to to trvalo, vím. Skončili jsme někde u toho, že James a Rose konečně našli Willow u jakési Amandy.

V bezpečí

28. října 2010 v 15:17
Chci se všech svých povídek už zbavit. Jsou tak staré a... no... prostě mě štve, že jsou nedokončené, pořád nad nimi přemýšlím, a vymýšlím všechno kolem (i když většinu nikdy nezrealizuju) a když nad něčím přemýšlíte několik let, začne vás to mírně řečeno štvát. VRS zbývá poslední kapitola, tohle ještě nějakou chvíli potrvá, ale stejně doufám, že se stane zázrak a já KONEČNĚ něco dokončím...
will

Svatba

23. září 2010 v 12:34
will

Když sem James přišel poprvé, uměl francouzsky jen pár slov, ale teď už dokázal vcelku slušně mluvit s místními obyvateli. Pronajal si malý byt s krbem na kraji Marseille, aby mohl každou volnou chvíli trávit hledáním dívky, za níž cítil zodpovědnost. Kdybych tenkrát použil mozek, už mohla být zase sama sebou. Ta myšlenka ho hlodala v hlavě jako odporný červ. Ještěže mu Rose vysvětlila, jak to u mudlů chodí, než jí zase začala škola. Nikdy by nevěřil, že to potrvá tak dlouho.
Domluvil se se sestřenkou, že nic neprozradí, dokud Willow skutečně nenajdou - nechtěli v ostatních vzbuzovat plané naděje. James chodil na tréninky jako dřív, ale potom hned odcestoval letaxem sem.
Už sám ztrácel víru v to, že skutečně žije. Často měl chuť s tím praštit. Ale pak si uvědomil, že je jediný, kdo jí může pomoci.
James se zastavil před zrcadlem a kontroloval svůj odraz. Vlasy měl mimořádně učesané a na sobě nový společenský hábit. Povzdechl si. Na tuhle událost rozhodně nebyl připravený. Vzal do hrsti trochu prášku na krbové římse a vhodil ji do plamenů, které okamžitě zezelenaly.
,,Doupě!"

Střípky minulosti -Ti kteří neztrácejí naději (2. část)

17. září 2010 v 16:40
will

Tak a je tu 2. část kapitoly, když se v tý škole teda nic neděje... :D
A jelikož se v mé blízkosti odehrála debata, že jsem nikdy nenapsala kapitolu delší než dvě stránky, hodlám se bránit. A to kapitolou Tŕest, Ples a taky touhle ( i když jsou rozdělené na dvě části...)

Střípky minulosti -Ti kteří neztrácejí naději (1. část)

4. září 2010 v 16:58
will

Leden 2025
Trvalo to příliš dlouho, už ani nedoufal. Nechtěl ničí pomoc - sám svému nápadu nevěřil. Ale nakonec Byly jeho obavy zbytečné - Camilla skutečně poslala Will pryč. Kráčel hlavní halou svatého Munga rozhlížejíc se po směrovacích tabulích.
,,Jamesi," zvolal kdosi.

Pochopení

6. července 2010 v 20:16
will


Květen 2024

 James rozložil Denního věštce a prohlížel si jednu stranu za druhou. Vždycky si nejdříve přečetl všechny nadpisy článků a potom teprve začal pročítat, co ho zaujalo.
 Na čtvrté stránce narazil na krátkou zprávu, která ho donutila tuhle rutinu změnit.  Z černobílé fotky se na něj usmívala krásná dívka . Nad její fotografií tučným písmem stálo: Studentka prohlášena za mrtvou. Smutně si povzdychl a pokračoval ve čtení.

Střípky minulosti - Znovu ve škole

16. května 2010 v 14:55Květen - Willow chodí do 6. ročníku
(jako vždkycky - nečetla jsem to po sobě, tak mi napište, kdyby tam byly nějaký voloviny :) )

Střípky minulosti - Dopis

24. dubna 2010 v 15:51
Trochu vážnější kapitola...
will
6. ročník, únor

Střípky minulosti - Trest

16. dubna 2010 v 17:29
will
Nechápu, jak jsem to mohla přestat psát.
Leden 2022. Will je v 5. ročníku.

Střípky minulosti - Žárlivost a přátelství

6. dubna 2010 v 19:31
will
Tak už jsem si to napsala až k dramatickýmu zlomu a nejvíc mě to baví! :D Už se těším až to přepíšu!

Začátek školního roku 2021-2022 (5.ročník)

Střípky minulosti - Ples II

26. března 2010 v 18:05
will
Pokračování... :) (doufám, že mi tam word zase krásně nepřepsal nějaký slova ... třeba teď jsem si všimla jak rád přepisuje Jamese na Jakeše :D )

Střípky minulosti - Ples I

20. března 2010 v 20:41
will

Konec školního roku 2020-2021. Willow chodí do čtvrtého ročníku.

,,Rose, prosím, pomoz mi,"zanaříkala Willow, hned jak spatřila známou tvář ve dveřích do ložnic, prudce se postavila a všechny její knihy a pergameny, kterými se obklopila popadali na zem. ,,Nestihla jsem včera napsat ten úkol kvůli trestu od Hamptona. A ples začíná už za hodinu!"naříkala. ,,Chci to dopsat, ale pak nebudu mít čas se upravit. Neznáš nějaké kouzlo, které by ze mě za pět minut udělalo člověka?"
,,Will,"promluvila klidně Rose Weasleyová. ,,I kdybys tam šla v tomhle, tak budeš nejkrásnější v sále. Klid, jasný? Žádný kouzlo sice neznám…"
Willow bezradně zakňučela.
Rose se zmohla jen na povzdech. ,,Běž se upravit, dopíšu to za tebe."
,,Ale to po tobě nemůžu …"
,,Jdi," zopakovala. ,,Budu to mít za chvíli,"ujistila ji a začala sbírat popadané knihy.
,,Děkuju," řekla Willow a rozběhla se do pokoje.

Střípky minulosti - Hádka na chodbě

6. prosince 2008 v 14:34


Uplynuly bezmála dva měsíce a je tu nová kapitola k DWBH, nebo-li o čarodějce


...jo, pravda...je hodně krátká, ale je :D

*

6.prosinec roku 2020...4. ročník

Střípky minulosti - Jména

11. října 2008 v 20:33

Jsou to již čtyři roky, kdy moudrý klobouk ožil a zašeptal Willow do ucha slova svého rozhodnutí.
,,Havraspár," rozlehl se síní pronikavý hlas následovaný bouřlivým potleskem...


1.pátek v Říjnu roku 2020


Střípky minulosti - Moc a přesto málo

9. července 2008 v 21:45
Dneska bylo opravdu těžké psát... neustále jsem psala nesmyslné věty.... opravdu, protože můj malej brách se sestřenkou mi furt něco kecej u hlavy a to se fakt nedá soustředit, takže za zábavnost dneší kapitoly neručím ... :-P
27.12. 2017
*-++*+-/+--*-*-+*-+-*-*-+/+-/-/-++-+-+/-*-+-/-*+-*/-+-*/---
Bylo chladno, avšak sníh na pobřeží anglie nepadal. Z jediného domku, který byl v dohledu se ozýval smích a veselý hovor. Muselo se tam sejít hodně zmámých a příbuzných. Přesto by člověk pochyboval o tom, že se tam všichni vešli, ten domek přecejen byl tak malý! Leda, že by ho někdo zvětšil kouzlem, ale to není možné, nebo snad ano...?

Střípky minulosti-Bradavický Expres

9. května 2008 v 9:06


rok 2017- začátek školního roku

Střípky minulosti-Nádraží King´s Cross

24. ledna 2008 v 18:18

rok 2017- začátek školního roku

Drobná dívka před sebou tlačila zavazadlový vozík. Nádraží King´s Cross bylo plné lidí a bylo těžké se mezi nimi protlačit. Každou chvíli se zastavila, aby nabrala dech.
Zvedla hlavu a odhodila vlasy z obličeje.,, Nevíš kdo letos nastupuje?" s tázavým pohledem se otočila ke Gabriele.

Střípky minulosti- Chci do Krásnohůlek!

20. ledna 2008 v 15:08


27.8. 2017 - Několik dní před nástupem do Bradavic

Willow ležela na trávníku a nechala na sebe dopadat chladné kapičky z ostřikovače. Slunce nemilosrdně pražilo a nefoukal ani jemný větřík. Okolní krajina jako by byla znuděná tím vedrem, všechny květiny schlíple leželi na zemi a trávník chytil nažloutlou barvu. Žádné zvíře by teď nevylézalo ze stínu. Willow se obrátila na břicho a zoufale pohlédla na matku:,, Oni na mě určitě zapoměli"
,,O čem to mluvíš?" nechápala Gabriela, ,,myslíš dopis?" dívka kývla na souhlas. Matka jí věnovala milý úsměv, ,, nezapoměli na tebe, vím to, určitě za to může to teplo," její hlas byl sladký jako med, ,,nebo sova zabloudila."

Střípky minulosti- Laura Peterson

4. ledna 2008 v 22:06


20.3. 2014 -Willow slaví osmé narozeniny


Slunce zapadalo a spousta ptáků jako by mu svým zpěvem dávala sbohem. Okna v rodinných domech se rozsvěcela jak se noc přibližovala. Pouliční lampy zablikaly a vrhli na trávníky, zahrádky, parky a vozovky naoranžovělé světlo. Nějaký pes zaštěkal ze své boudy a hned se k němu přidali další, jako kdyby si předávali tajnou zprávu, které rozumí jen oni sami.

Willow

4. ledna 2008 v 21:59
Jméno: Willow Samantha Levander
Datum narození: 20.3 2006
Rodiče: Gabriela Delacour a Wiliam Levander
Další příbuzní: bratr Wiliam
 
 

Reklama