Leden 2012

K raní kávě

30. ledna 2012 v 8:09 Kecy, keci, kecy
Raní kávu jsem si zatím nedala, ale ten nadpis mě inspiroval. Jinak... co dělám doma? Dala jsem si studijní volno... už jsem do tý školy chodila dost dlouho a nikdy jsem na ní nekašala, ale v poslední době si říkám, že to vůbec není špatná věc :D
Videa, co mě po ránu pobavila

Vtipy 2

27. ledna 2012 v 11:52 Harry Potter a já
Pro úspěch ještě pár dalších vtípků


Vtipy

21. ledna 2012 v 14:14 Harry Potter a já
Ne, že bych neměla co na práci, ale po obědě jsem si dala krátkou siestu a našla vám nějaké vtípky o Harry Potterovi. Pro lepší porozumění, jsem vám něco přeložila (tam, kde bycte něčemu nemuseli rozumět a kde vtip po přeložení neztrácí vtip)

Paříž - město mého srdce

20. ledna 2012 v 19:11 Všehochuť
Paříž není jen město - dýchá, mění se, vyvíjí... žije. Je směsicí protikladů, co se přitahují. Je místem, kde vše nové souzní se starým. Každé ráno je jako nový nádech - klidný, svěží, čerstvý. A večer.. to je tanečnice flamenca. Paříž umí být temperamentní a pohyblivá i bohémsky pohodová.

Turisté hekticky pobíhají mezi památkami, podivují se jen krátce, zmáčknou spoušť foťáku a zase běží dál. Ani na chvíli nezastaví nasát teplou a přitom vzdušnou atmosféru. Posedět hodinku v kavárně, jen vše pozorovat a užívat chuti café au lait i jeho vůně smíšené s těžkým pachem cigaret, který působí až elegantně v té chvíli.
Ach, a když se stmívá, to se Paříž právě probouzí, slyšíte hudbu, veselí, smích. Před Centre Pompidou hraje jazzová kapela. Pařížené se uvelebili na chodník, aby mohli poslouchat tu krásu. Lidé tancují a nespouští zamilovaný pohled ze svých partnerů.
Na kopci, co stojí Sacré Cœur, Montmarteru smysly nestačí vnímat pestrou paletu podnětů. Úzké strmé uličky zalévá mdlé světlo secesních lamp. Na kočičích hlavách staccato klapou podpatky, z obchůdků a restaurací se line úžasná vůně pečeného masa, čerstvých baget, kávy a tabáku a mísí se s tisíci parfémů, pachem olejových a akrylových barev z obrazů, který jsou vystavené před roztomilými krámky se suvenýry a uměním. Do toho všeho hraje harmonika, za rohem housle, cinkají skleničky vína a z dáli šumí ruch města.
Pak se setmí úplně. Eifelovka září jako maják v moři budov a záplavě světel.

Paříž je krásná, vášnivá, kouzelná.
Existuje snad lepší místo pro snění než-li Paříž?

Sněhurka

12. ledna 2012 v 19:00 Zaujalo mě
Znáte to: černé vlasy jako noc, pleť bílá jako sníh.
Řeč je o Sněhurce... Tahle princezna žijící se sedmi muži a přitom není lehká děva je te'd v módě. Posuďte sami...