Deník 2

22. července 2011 v 18:00 |  Cestování - Anglie
Nakupování zdar! Nazdar...
Tak... jak už jsem minule naznačila, není to tu jen o práci, ale taky o nakupování. Ve Staffordu jsou obchůdky podobně laděné jako v Jihlavě... jedno nákupní centrum, několik obchoďáků a kolem náměstí malé obchůdky. Takže už od začátku nakupujeme - většinou jídlo - ono je totiž na nervy potřeba se něčím nadlábnout. A taky něco málo oblečení (tedy - já málo, protože jsem bez peněz a Zuzka po kilech, neboť je při penězích :D).
Každou neděli se koná tzv. Craboot. Lidi pozbírají, co už doma nepotřebují, nandají to du kufru auta, přijedou s tím na určité místo a prodají to tam za směšné peníze. Zatím jsme stihly Carboot jen jednou, ale doufám, že se na něj dostaneme znovu. Koupily jsme si toustovač za libru a slouží parádně a pak taky kupu oblečení (samosebou). Mimo jiné také ty šaty za 20 pencí.
Ale tímto moje rozhazování asi končí, protože jak se zdá, tak budu ráda když tady vyžiju s tím co si vydělám jelikož...


Zuzka měla supr nápad
Zuzka takhle jednou po práci povídá, že už jí to tady nebaví a co takhle odjet o týden dřív? A já: Proč ne? Těch jahod už jsem přeci jen nazbírala dost, stejně tak jsem si dostatečně zničila záda a snědla jsem jich tolik, že mám kopřivku. Takže v tuto neděli se stěhujeme do Staffordu a odtud budeme podnikat cesty do všech světových stran.

Příště snad Zážitky z cest ;-)

PS: Tak mi jedna Češka vysvětlila, že nebydlíme s Litevci, ale Lotyši... ono se totiž Lotyšsko řekne Latvia a když to Gavis řekl, tak mě opravdu nenapadlo, že by to mohlo být Lotyšsko...
No, Litevci nebo Lotyši, na inteligenci jim to nepřidalo
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 červená červená | Web | 25. července 2011 v 18:01 | Reagovat

Hele, s tou Litvou/Lotyšsek nejsi jediná, kdo si to kdy spletl, když se u nás hrál zápas ve fotbale, naše strana popletla vlajky a hymny :D to bylo teprve faux pas :D
Už se těším až nám poreferuješ osobně, musíme se pak ještě někdy v srpnu sejít, darovat krev a pokecat :D
Takže už pak jenom dovča jo? Teda, teda, si moc nevyděláš :)
Tak si tam pěkně výletuj a nakupuj pac a pusu, Jahůdko

2 Obrázek Obrázek | Web | 28. prosince 2011 v 9:41 | Reagovat

Nakupování zdar!
http://bess.blog.cz/0803/gothic-obrazky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama