Prosinec 2010

Seznam přání

16. prosince 2010 v 21:51 Já a zase já
Tak mě tak dneska napadlo napsat, co bych si v životě přála. Povětšinou jsou to přání šílená a nesplnitelná a niky nemůžu zvládnout všechny, ale sen mi ke štěstí stačí :)
Jako malá jsem chtěla sestrojit Perpetuum mobile.
*
Prostě bych chtěla zkusit a umět spoustu věcí... třeba:

27. Martin

11. prosince 2010 v 23:51 V říši snů

END

Ano, závěr mojí ságy. Mám pocit, že jsem dnes psala jinak, než obvykle píšu. Ale berme v úvahu moje dnešní pochody mysli a taky pokročilou denní dobu. Možná tahle kapitola není nic světového, ale já si nejspíš dám panáka na to, že jsem KONEČNĚ něco dopsala. No, řekněme si narovinu, píšu už čtyři roky a tohle je první kapitolovka s koncem, takže JE co oslavovat :D:D (Ať už je kvalita jakákoli :D)
Věnováno všem poctivým čtenářům a především těm, co mi zanechaly komentáře, v hlavě mi utkvěla Lů, Lucka, Pieretta, Týna
PS: Abychom nechali vše při starém.. he he.. nečetla jsem to po sobě a ani se mi teď nechce, takže omluvte pls moje chyby :)

*
PPS: Prosím VŠECHNY aby zanechali komentář, je jedno jaký, klidně jednoslovný, kladný, záporný či vtpiný. PROSÍM!!!! Je to přece jen poslední kapitola...

Cesta z města

1. prosince 2010 v 20:48 Kecy, keci, kecy
Chumelí se chumelí,
padá snížek bílý,
Temelín se tetelí,
Rakušané šílí.
*
Ldovská zima za okny je
a srdce jímá bílá nostalgie
...
silničáři jako každý rok
jsou překvapeni velice,
že sníh zasypal jim silnice
*

Hezky nám padá sníh, ani moc nemrzne, že? Má dnešní cesta domů byla opravdu zajímavá. Během ní jsme s kamarádem stačili prodrbat všechny společný známý a že se dají spočítat na prstech jedný ruky), vzájemně se vyzkoušet z filmových znalostí, vymyslet novej chytlavej song a zazpívat si ho asi padesátkrát... a proč?
Páč má dnešní cesta domů trvala ČTYŘI hodiny.