24. Martin

26. září 2010 v 0:55 |  V říši snů
Vzbudil jsem se hodně pozdě. Z nádherného snu mě vytrhl tetin křik... moment. Opravdu jsem byl vzhůru a všechno si pamatoval!
No jistě. Jeden z mých dní jsem si měl na všechno vzpomenout! Ironie, že to nastalo zrovna dnes.
,,Myslela jsem, že už jsi dávno pryč, ale až teď jsem si všimla, že tu máš boty," vysvětlovala teta a už byla na odchodu. Mrkl jsem na hodiny. Měla nejvyšší čas jít do práce.
,,Díky," vyhrkl jsem a vyskočil z postele. Tuhle jedinečnou příležitost jsem nesměl promarnit. Jeden jediný den, kdy ji budu moci spatřit a vědět, kdo je. Vzal jsem si na sebe to samé oblečení co včera a rychle vyběhl ven. Neměl jsem žádný plán, jen jsem naskočil do tramvaje a nechal se vézt ke Kateinu hotelu. Na dopoledne bylo nezvykle dusno, určitě bude pršet...
Vyskočil jsem a upaloval přímo k věhlasnému hotelu ověšenému snad dvaceti vlaječkami. Na recepci jsem se po Kate zeptal, ale odmítli mi cokoli říct. Naštěstí vrátný nebyl tak striktní a prozradil, kudy ,,ta hezká Američanka" šla.
Zatímco jsem běžel do centra, tvořily se mi v hlavě snad tisíce nápadů, které bych mohl uskutečnit až ji najdu. Jak jsem předpokládal, začalo pršet. Takové normální české počasí. Vstříc kapkám a bolesti ve svalech jsem neustával v běhu. A najednou jsem ji spatřil. Vycházela z malého obchůdku jen pár desítek metrů přede mnou.
Zbývalo mi jen pár metrů, když se rozhodla přejít ulici. Copak nevidí to Volvo?! Muselo jí padnout do slepé skvrny, nebo co já vím. Aniž jsem si to uvědomoval ještě jsem zrychlil a kašlal na bolest a pud sebezáchovy. Nemohl jsem to stihnout. Chtěl jsem ji strhnout pryč z vozovky. Ale bylo příliš pozdě. Její poslední pohled patřil mně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je sympatičtější

Martin
Kate
Oba
Ani jeden

Komentáře

1 ♣Alenka♣ Ashley Tisdale ♣Alenka♣ Ashley Tisdale | Web | 26. září 2010 v 1:03 | Reagovat

hezkéé

2 Lů | 26. září 2010 v 8:21 | Reagovat

Opravdu krásný :)honem další :)

3 Lusssinka Lusssinka | 2. října 2010 v 13:43 | Reagovat

nechceš pěstí? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama