Střípky minulosti - Žárlivost a přátelství

6. dubna 2010 v 19:31 |  Don't Worry, Be Happy
will
Tak už jsem si to napsala až k dramatickýmu zlomu a nejvíc mě to baví! :D Už se těším až to přepíšu!

Začátek školního roku 2021-2022 (5.ročník) Will se kochala krajinou ubíhající venku za okny. Bradavický expres si to šinul údolím, aby dopravil studenty po prázdninách zase do školy. Seděla v zamyšlení klidně jako socha.
Zdálo se jí to, nebo se k ní Albus choval poněkud chladně? Určitě ho její aférka s Jamesem nepotěšila, ale čekala, že na ten jediný polibek přes prázdniny zapomene.
 V kupé panovala veselá nálada. Seděli tu James s Abusem, Thomas, Lucy a Henri z Nebelvíru a Emily a Audrey z Havraspáru. Jen Albus se příliš zábavy nezúčastnil.
 Ještě než Rose odešla k prefektům pošeptala Will jedno velké moudro:,,Je to taky chlap. Zkrátka jsi jen urazila jeho ego. Ale on se z toho dostane." Jakmile si vzpomněla na kamarádku, usmála se a vrátila do reality. Byl přece krásný den, seděla tu s přáteli a než začne škola ještě k ní zbývá jedna dlouhá cesta, kterou si s nimi může užít.
***
 ,,Albusi,"zvolala přísně Willow, když spatřila mladšího z Potterů, jak se snaží nastoupit do jiného kočáru než ona. Protočil oči, ale vydal se k ní skrz dav. ,,Ano?" zeptal se podrážděně, jako by ho zdržovala od něčeho důležitého.
 ,,Nastup,"poručila a podržela mu dveře prázdného kočáru. Vzdychl, ale poslechl. Také si nastoupila, zabouchla dveře a kočár vyrazil.
 ,,Nebuď na mě naštvaný."
 Zamyšleně svraštil obočí, jako by se rozhodoval, jestli mu za to stojí. ,,Neustále o mém bratrovi tvrdíš, že je to nafoukaný idiot, ale teď, jak se zdá, jsi názor změnila,"vychrlil dřív, než si to stačil rozmyslet.
 ,,Severusi,"zašeptala jen a zakroutila hlavou. Nevěděla jestli má být smutná nebo naštvaná. Ani netušila co mu na to odpovědět. ,,To jsem tvrdila,…možná se trochu změnil. Ale…to…to nic neznamená. Vypila jsem moc whisky," bránila se zoufale. Všechna nabubřelá elegance zmizela. I velká dáma Willow Levanderová byla schopná kvůli něčemu opustit svou pýchu.
 ,,Víš, že nejsem dokonalá…jako jeden z mála,"dodala.
 Souhlasně a zároveň ironicky se ušklíbl. Kočár zastavil. Albus vstal a vylézal ven. Ještě se po Willow ohlédl. ,,Půjdeš se mnou zítra trénovat nahrávky?"
 Bylo jí odpuštěno! Skoro zajásala. Albus věděl, že Will famfrpál nesnáší, právě proto se jí zeptal, když přijme, všechno je smazáno. Vždycky to tak dělal.
 ,,Bídáku,"zasmála se a plácla ho po rameni. ,,Jasně, že půjdu."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lusssinka Lusssinka | 9. dubna 2010 v 8:05 | Reagovat

oslovení ,Severusi´zní o hodně lépe:D..

2 Hyumi Nikarashi Hyumi Nikarashi | E-mail | Web | 10. dubna 2010 v 11:02 | Reagovat

dakueem ale hej patrim ale takisto mam rada koreu...hlavne k-pop! :-) to je moje :-)

3 Amálka Amálka | 10. dubna 2010 v 19:42 | Reagovat

Héle já bych ti to komentovala radši osobně, když já tě vůbec nevídám... Však víš...

4 Violette Violette | Web | 11. dubna 2010 v 8:04 | Reagovat

Taky bych si to ráda poslechla, ale no... však víš :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama