Srpen 2009

8.Martin

29. srpna 2009 v 1:23 V říši snů

Seděl jsem na kopci a pozoroval racky poletující nad mořem. Užíval jsem si ty chvíle ticha a klidu.
,,Martine!" Běžela ke mě celá rozzářená Kate. ,,Anglie byla nádherná! Musím poprosit rodiče o studium tam. Je to tam tak jiné. Klidné. Romanticé. A Oxford... ách." Lehla si vedle mě. To byl konec mého odpočinku.

7.Kate

28. srpna 2009 v 19:32 V říši snů
Z Londýna jsem odjížděla o kufr bohatší, byl přímo napráskaný novým oblečením. Ale můj osobní strážce byl placený i od toho, aby mi nosil zavazadla, takže jsem jeho objem naštěstí tolik nepocítila.Na mé přání mě ještě zavezl do Oxfordu. To bylo vážně nádherné město. Já a moje kámoška Charlotte jsme prošly Christ Church Collage, nějakou galerii a obrovskou nádhernou zahradou, potom jsme si prošlapaly centrum a večer nasedly do jiného luxusního auta a nechaly se zavézt zpět do Londýna. Dalšího odpoledne jsem z Hathrow odletěly do Paříže.


10 nejlepších obrázků v mém počítači

27. srpna 2009 v 14:19 To nej
Často si jen tak brouzdám po Deviantart a když najdu něco, co se mi líbí, tak si to uložím. Tohle je výběr toho nejlepšího, co jsem našla :)


Trapasy politiků

26. srpna 2009 v 14:48 Zaujalo mě
Tohle, že vede náš stát? :D:D
Pobavila jsem se

Není nad klasiku
5.Kate

23. srpna 2009 v 11:14 V říši snů
Zase jsem to po sobě nečetla, takže tam bude aspoň milion chyb. Věnováno Lucce ( té která má tak hezkou barvu stěn v pokoji :D a co mi půjčila zde zmíněnou knihu)

4.Martin

18. srpna 2009 v 17:17 V říši snů
Vcelku po dlouhé době, ale nebyla jsem doma.
Omlouvám se za chyby, páč jsem to nečetla :D

Zaskočil jsem si do školy pro výzo a zase hezky domů pomáhat tátovi s novým plotem. Tři trojky, čtyři dvojky a jinak jedničky. Na septimu to není tak hrozný.

Chyby v knize - kámen mudrců

6. srpna 2009 v 18:47 Harry Potter a já
Pro Potteraře...
Já mám Harryho Pottera fakt ráda, a paní Rowlingovou vážně mooooooc obdivuju, ale jelikož jsem knihy četla už tolikrát, tak jsem si všimla pár chybiček, nelogičností apod. Čistě pro zábavu jsem je sepsala a ,,ohvězdičkovala," podle toho, jak se mě samotné líbí ... :)
klikněte pro zobrazení původního obrázku

3.Kate

6. srpna 2009 v 18:36 V říši snů
Seděla jsem v letadle, slunce pálilo, vzlétli jsme se spožděním devíti hodin! Bylo načase, abych si pořídila vlastní letadlo. Člověk by čekal, že při své slávě získá alespoň to privilegium letět kdy chce a kam chce. Co je mi do toho, že jsou v mé domovině prudké bouřky?
Let byl klidný a já unavená. Sedladla v první třídě byla tak pohodlná, sklopila jsem ho a pomalu se propadala do snů.

Město Ember

5. srpna 2009 v 20:02 Zaujalo mě

http://www.ecinema.cz/image/20090222091802_poster.jpg
Někdy na jaře jsem byla v rámci školy v kině na filmu Pokání. Náhodou jsem se po shlédnutí podívala na obsazení filmu a zajímalo mě, kdo hrál malou Briony. Je jí Saoirse Ronan. Také mě zajímalo, v jakých filmech hrála a čirou náhodou jsem klikla na Město Ember. Od té chvíle jsem chtěla ten film vidět a po několika měsících se mi to podařilo. Musím říct, že jsem se dobře bavila...originální příběh, žádné zdlouhavé scény, skvělé kostýmy, dobří herci...