Září 2008

41.kapitola-Studna informací

30. září 2008 v 16:37

,,Zbytečné,"prohlásil hrubý hlas.
Stál ve stínu, měsíc mu svítil sotva na špičky nohou, takže mu nebylo vidět do tváře. ,,Pojď,"přikázal.
O kousek se přiblížila. Nemarnil čas a sevřel jí zápěstí. Pokusila se mu vytrhnout, ale jeho síla dalece přesahovala tu její. Místo pokárání, které očekávala, jí dal do ruky džbán vody. ,,Pij,"nařídil. Udělal krok zpět, na chodbě plála louč a osvětlila jeho tvář, tmavou čistou, ale i krutou. V jeho očích však zahlédla něco zvláštního...strach. Byl poměrně malý, o něco vyšší než Melinda, ale paže mu zdobily svaly.

8. září 2008 v 17:56 Básničky, citáty,...
Asi dva měsíce stará básnička... zmatená, tak nějak mi v hlavě výřili myšlenky, takže jsem psala to co mi zrovna utkvělo v hlavě... nedivím se nikomu z vás když to nepochopíte, já sama to sotva chápu :-)

Možná

6. září 2008 v 19:27 Všehochuť

Věnováno Klárce

Stála jsem na pláži, chodidla zabořená do písku, přes kotníky se mi přelévala slaná mořská voda.Byla už noc, hvězdy zakrývala temná mračna. Možná jsem měla přijít dřív, vychutnat si západ slunce, abych viděla ten oranžový kotouč světla, jak se ztrácí za obzorem. Obrátila jsem se k odchodu. Možná bych měla zůstat. Možná ještě přijde, slíbil to. Ale já si myslím, že ne. Přesto mu dám šanci.

40. kapitola- Zbytečnost

6. září 2008 v 16:39
Po dlouhé době kapitola a zese new design :)
Nějak mě to měnění designu furt baví :)
Byla stále tma, když se Melinda probudila. Měla takový nepopsatelný pocit, že část jí samotné chybí. Tiše zasténala, ležela na studených schodech před dveřmi do domu. Ano, už věděla co způsobilo ten zvláštní pocit- brašna s ,,křišťálem" byla pryč.