Srpen 2008

Mám diplomek!!!

21. srpna 2008 v 18:47 Kecy, keci, kecy
Dostala jsem diplomek od Romais za vtipný nápad :-D A tímto jí mooooooooooooooooooooc děkujíííííííííííííííííííííííííííí!!! :-)

39.kapitola- Chyba

20. srpna 2008 v 13:44
Sem se přemohla co? Celkem dlouhá...sem na ní hrdá :-D
Věnováno Elfairy
,,Proč jsi mi vlastně změnil podobu?" Melinda obdivovala své dlouhé vlasy, které teď byly kaštanově hnědé, i pleť získala o několik odstínů tmavší, zlatavou barvu.
,,Před několika dny jsem se pokusil tvou sestru zachránit sám,"vysvětloval šeptem, ,,město je plné uprchlých vězňů, hodně se to tu změnilo, sama uvidíš." Vydali se uličkou směrem k centru, Neitan si cestu a okolní domy důkladně prohlédl než začal znovu mluvit. ,,Kontrolují každou dívku se světlými vlasy. Oni vědí, že přijdeš. Pomalu začínají ovládat celý sever Angeol,"odmlčel se.
Melinda se zamyslela, Angeol se jmenovalo toto království, bylo tak obrovské. Jak by vůbec bylo možné, aby ho někdo tak rychle a nepozorovaně ovládl?

Fotka

19. srpna 2008 v 9:58 Já a zase já
Tak jsem listovala spolužaččiným blogem a našla jsem jednu fotečku...
To co se kouká do stropu a fotí je moje kámoška Hanka a za ní to vytlemený jsem já, (mám na tmavým tričku mráček a z něj prší, na hlavě, jako čelenku, brýle)

Juk!

8. srpna 2008 v 8:08 Kecy, keci, kecy
Podívejte se na čas a datum :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

38.kapitola- Nejmocnější

6. srpna 2008 v 13:41
Vím co se říká...sliby-chyby :-) a proto se omlouvám za tolik opožděnou kapitolu. Jsem vám tak vděčná, že jste to čekání nevzdali :-) Dnaska bych jí chtěla věnovat Amálce, protože je moc fajn, praštěná a upřímná a mám jí moc ráda...
Dost keců...přeju všem pěkné počtení a věřím že mi tu zanecháte nějaký ten komentík...
Neitan a Melinda se ocitli ve špatně osvětlené místnosti. Avšak dobře rozeznávali ošoupané skříně, police, rozviklané stoly a zvláštní předměty neznámého původu a účelu. Dívka okouzlená podivným krámkem, jenž navštívila před tolika měsíci, udělala krok zpět. Za pultem, ve starém křesle, seděla stejná stařena. Tentokrát však měla podivné tušení, že jí zná, s poslední návštěvou tohoto místa to nemělo nic společného.

,,Zdravím tě, Melindo." I ten hlas byl známý. Komu patřil?