Střípky minulosti - Moc a přesto málo

9. července 2008 v 21:45 |  Don't Worry, Be Happy
Dneska bylo opravdu těžké psát... neustále jsem psala nesmyslné věty.... opravdu, protože můj malej brách se sestřenkou mi furt něco kecej u hlavy a to se fakt nedá soustředit, takže za zábavnost dneší kapitoly neručím ... :-P
27.12. 2017
*-++*+-/+--*-*-+*-+-*-*-+/+-/-/-++-+-+/-*-+-/-*+-*/-+-*/---
Bylo chladno, avšak sníh na pobřeží anglie nepadal. Z jediného domku, který byl v dohledu se ozýval smích a veselý hovor. Muselo se tam sejít hodně zmámých a příbuzných. Přesto by člověk pochyboval o tom, že se tam všichni vešli, ten domek přecejen byl tak malý! Leda, že by ho někdo zvětšil kouzlem, ale to není možné, nebo snad ano...?

Všichni v Billově domě se vesele bavili- babičky, dědečkové, strýčkové, tetičky, malé děti- všichni až na drobnou blondýnku sedící za dlouhým stolem, který se prohýbal pod spoustou jídla a pití. Už dlouhou dobu poslouchala jednu z pratetiček stylem: jedním uchem tam, druhým ven. Jen přikyvovala a občas přizvukovala: ,,Hmm" nebo ,,Vážně?" či ,,Jistě."
Když už se opravdu moc nudila, omluvila se, že musí jít na záchod a za chvíli se vrátí, ale nehodlala se vracet. Vstala tedy a zamířila na toaletu, cestou se musela přitisknout ke zdi, aby se vyhnula skupince dětí hrající Babu. Otráveně vzdychla při zjištění, že ,,ji má" William, její mladší bratr.
Co nejrychleji vklouzla do koupelny, zabouchla za sebou dveře a posadila se na okraj vany. Tady snad bude mít chvíli klid od protivných příbuzných.
Asi po půl hodině Willow uznala, že by bylo chytré se vrátit, kdyby si náhodou někdo všiml, že při těch vánočních ,,radovánkách" chybí. Očividně nikoho nezajímala její nepřítomnost, nevěděla jestli se jí to jen zdá, ale jako by v malém obýváčku, pochopitelně těď díky kouzlům mnohem větším, přibylo ještě několik lidí. Vzduch byl neuvěřitelně těžký, zadýchaný. V krbu plápolal oheň, snad ho ani nebylo potřeba. Při té spoustě lidí bylo v místnosti neskutečné vedro. Dívka se prodírala skrz příbuzné ke stolu, nešikovně vrazila do hezké mladé ženy mající ohnivě zrzavé vlasy, která se bavila s černovlasým brýlatým mužem a Fleur, slušně se omluvila a sebrala z podnosu na stole sklenku s džusem. Ještě se otočila, ti dva jí byli nějak povědomí. Těšila se tolik na čerstvý vzduch, že nad tím dál nepřemýšlela. Modré oči vyhledaly dveře. Otevřela je nenápadně pozadu vycouvala ven. Na schodech seděl černovlasý chlapec. Jakmile uslyšel vrzání dveří, upřel své zelené oči na vycházející dívku. Světlovláska se otočila, a jakmile ho spatřila na její tváři se poprvé v tomto dni objevil upřímný úsměv.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lusssinka9 lusssinka9 | Web | 14. července 2008 v 9:15 | Reagovat

....je to krátké, ale pěkně napsané :)....ty brďo to byla určitě Ginny a Harry, a teď potkala jejich syna :D....

2 Elfairy Elfairy | Web | 25. července 2008 v 11:09 | Reagovat

Krátké ale hezké - to mluví za vše:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama